HAKKIMIZDA

ARICI Vinç İşletmeciliği Ltd.Şti

Arıcı Vinc 1989 yılında Türkiyede vinc sektörüne ilk adımını atmıstır. Hidayet Arıcı önderliginde kurulan firmamız uzman personeli ile vinç sektöründe profesyonell kuruluşlardan biri haline gelmistir.

Dinamik, tecrübeli ve uzman teknik kadrolarıyla; çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun, modernize vincleriyle hizmet vermektedir. Arıcı Vinç, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile vinc sektörünün seçkin şirketlerinden biridir.


Özellikle, operatörlerinin tarafında uzmanca çalısmaları,ve işin temiz kaliteli zararsız yapılması müşterileri daha çok memnun etme yolunda ilerlemekteyiz. Firmamızın sağladığı vinç,forklift ve mobil vinç olanağı ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.
Firmamız 30′un üzerinde farklı içeriği bünyesinde barındırmakta, Konya Sanayisine büyük katkıda bulunan firmamız her zaman kendinden emin adımlarla ilermektedir.Hizmette sınır yoktur politikası ile yoluna devam eden ARICI VİNÇ her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.